Dbamy o bezpieczeństwo!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dbamy o bezpieczeństwo!

13.03.2017 w CKZIU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska odbyły się niecodzienne warsztaty dotyczące zasad zachowania się w sytuacjach kryzysowych. Zajęcia w klasie I p poprowadził podinsp. mgr Bartosz Głowacki, czynny funkcjonariusz Policji, wykładowca Szkoły Policji w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach kierunek trenerski. Instruktor jujitsu, strzelectwa sportowego oraz taktyki i technik interwencji. Autor publikacji na temat samoobrony, taktyki i technik interwencji z użyciem środków przymusu bezpośredniego. Były reprezentant Polski w zapasach- styl klasyczny.

Wykładowca omówił  dotykające nas zagrożenia we współczesnym świecie. Zaprezentował także praktyczne, pożądane zachowania w sytuacjach niebezpieczeństwa – przekazała organizatorka zajęć p. Bożena Fulas.