DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO!

W ramach Dni Otwartych  w naszej szkole odbyły się warsztaty dotyczące zasad zachowania się w sytuacjach kryzysowych, które  poprowadził podinsp. mgr Bartosz Głowacki, czynny funkcjonariusz Policji, wykładowca m.in. w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Instruktor jujitsu, strzelectwa sportowego oraz taktyki i technik interwencji. Autor publikacji na temat samoobrony, taktyki i technik interwencji z użyciem środków przymusu bezpośredniego. Były reprezentant Polski w zapasach- styl klasyczny.

Wykładowca omówił  dotykające nas zagrożenia we współczesnym świecie. Zaprezentował także praktyczne, pożądane zachowania w sytuacjach niebezpieczeństwa – przekazała organizatorka zajęć p. Bożena Fulas.