Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dzień Edukacji Narodowej

Tradycyjnie już 14 października 2014 roku świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej, znany jako Dzień Nauczyciela. Uroczyste obchody dla wszystkich pracowników CKZiU miały miejsce w sali koncertowej Szkoły Muzycznej. Jak zwykle święto było okazją do nagrodzenia wyróżniających się nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Nagrody wręczył Dyrektor CKZiU mgr inż. Jacek Górski i jednocześnie podziękował nauczycielom i pracownikom  za ich pracę na rzecz szkoły oraz za trud, jaki wkładają w wychowanie i naukę swoich uczniów.  Miłym dopełnieniem uroczystości był wzruszający program artystyczny przygotowany przez uczniów Centrum oraz wychowanków Przedszkola nr 54 pod kierunkiem mgr Joanny Czuber.