GRATULACJE DLA GRAFIKÓW !

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> GRATULACJE DLA GRAFIKÓW !

Konkurs: Misja - książka! to ogólnopolski turniej literacki, w którym kilkuosobowe zespoły uczniów szkół ponadpodstawowych współzawodniczą ze sobą w tworzeniu własnej książki! Młodzi autorzy z kl. Ip: Ada Arseniuk, Maria Tabacka, Igor Kaczmarek, Krzysztof Wielgus, z pomocą i wsparciem nauczyciela - opiekuna drużyny- polonistki Bożeny Fulas napisali zbiór opowiadań.  Również sami zaprojektowali książkę od pierwszej do ostatniej strony w inteligentnym systemie wydawniczym Ridero. Projekt okładki to pomysł Adriana Borysiewicza, także ucznia klasy I cyfrowych procesów graficznych.. Kreatywność oraz talenty literackie zaowocowały profesjonalnym wydaniem „Ucieczki przed śmiercią”! Uczniowie Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska znaleźli się w gronie 50 drużyn spośród kilkuset w całej Polsce, którzy otrzymali swój zbiór opowiadań wydanych drukiem w formie bezpłatnego egzemplarza.
 Na książkę nadal można głosować na stronie ridero.eu/pl!