Informatyk, czyli kto?

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Informatyk, czyli kto?

23 listopada 2017 r. w CKZiU w Sosnowcu odbył się wykład skierowany do młodzieży szkolnej: „Informatyk, czyli kto ?” Wykład wygłosił inż. Dawid Stojanowski z Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach, kształcącej studentów na I i II stopniu studiów  na kierunku Informatyka. Młodzież poznała dziedziny, w których informatyka i informatycy odegrają w niedalekiej przyszłości bardzo dużą rolę, w szczególności szybko rozwijający się Iot (Internet of Things) - Internet Rzeczy-przekazał wykładowca.

Moi uczniowie z klasy II p cyfrowych procesów graficznych z Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska  zapoznali się z obecnie panującymi trendami w branży informatycznej – dodała organizatorka spotkania p. Bożena Fulas.

Zajęcia odbyły się w ramach programu INFOSTR@DA WSTI .