Jasełka 2016

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Jasełka 2016
Święta Bożego Narodzenia, to najcudowniejsze dni w roku. Wszyscy na nie czekamy. Czekamy na wieczerzę przy choince, biały opłatek i życzenia. Czekamy na wigilijny nastrój nocy, na pasterkę.
22 grudnia uczniowie Technikum nr 6 wzięli udział w corocznych Jasełkach. W główne role, według współczesnego scenariusza, bezbłędnie wcielili się debiutanci-uczniowie klasy IAL. Po mistrzowsku zagrali również uczniowie klasy IIP i IIIP oraz IIIAE.
Dary małemu Jezusowi nieśli Trzej Królowie, ale inni niż zazwyczaj. Każdy z nich symbolizował kierunek kształcenia zawodowego w naszej szkole. Byli zatem dzielni elektrycy, sprytni logistycy, niesamowici programiści i graficy oraz wyjątkowi analitycy. Nie zabrakło tradycyjnych kolęd i wspólnych życzeń (klasa IP i IIAL).
Serdeczne podziękowania dla wszystkich wspaniałych aktorów i osób, które włączyły się w przygotowanie przedstawienia składają opiekunowie Bożena Fulas i Edmund Grobelny.