Liga Lekkoatletyczna Szkół Ponadgimnazjalnych

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Liga Lekkoatletyczna Szkół Ponadgimnazjalnych

W dniu 30 maja młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Lekkoatletycznej Lidze Szkół Ponadgimnazjalnych Sosnowca. Rywalizowano ze sobą w biegach krótkich, średnich i długich, skokach oraz pchnięciu kulą.

Po zaciętej rywalizacji trzem uczniom udało się stanąć na podium. Są to:

Artur Reczek kl I P –  II miejsce w biegu na  dystansie 100m

Damian Dyksa kl II Le -  II miejsce w skoku w dal

Paweł Pawłosek kl II Al. -  III miejsce w skoku w dal

Technikum nr 6 reprezentowali również:

Joanna Chudecka kl I Al – bieg na 100m, Marta Drewniak kl I Al. – skok w dal, Kamila Hydel kl I Al. – pchnięcie kulą, Wiktoria Kamowska kl I Al. – pchnięcie kulą, Patryk Koszela kl I L – pchnięcie kulą, Norbert Gładki kl I P – bieg na 400m, Filip Kotylak l I P – bieg na 100m, Sebastian Paluszkiewicz kl II Al. – bieg na 1500m, Konrad Piasecki kl II Le – pchnięcie kulą.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za ich wysiłek, determinację i godne reprezentowanie szkoły oraz życzymy kolejnych sukcesów.