MISTRZOSTWA SOSNOWCA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> MISTRZOSTWA SOSNOWCA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ
W dniu 14.11.14r. w hali sportowej ZSO nr 14 reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wzięła udział w rozgrywkach piłki koszykowej. Naszymi pierwszymi przeciwniczkami okazały się dziewczyny z Baczyńskiego, które pokazały na boisku świetne zgranie i dynamikę gry. Pomimo bardzo pozytywnej postawy oraz ogromu optymizmu nie udało nam się pokonać przeciwnika. Przed nami jeszcze dwa mecze, więc póki piłka w grze wszystko się może zdarzyć.
Skład drużyny:
Albekier Paulina , Gil Klaudia, Kossakowska Małgorzata, Migas Aleksandra, Pokrywka Arletta, Rośkowicz Agnieszka, Rudnicka Martyna, Skrzypek Aleksandra, Zacher Weronika.