Piłkarze Technikum nr 6 Mistrzami Sosnowca!!!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Piłkarze Technikum nr 6 Mistrzami Sosnowca!!!

Znakomicie spisali się nasi piłkarze nożni. W zakończonych w poniedziałek  zmaganiach o miano najlepszej szkoły średniej w piłce nożnej chłopców byli bezkonkurencyjni  zdobywając tytuł Mistrza Sosnowca!!!.

W rozgrywkach grupowych pokonaliśmy  wysoko II LO Plater oraz I LO Rozdzień, awansując do drugiego etapu bez porażki. W kolejnym etapie zwyciężyliśmy  z VI LO oraz z Elektronikiem co  dało nam przepustkę do najlepszej czwórki  turnieju.

W meczu półfinałowym bo bardzo zaciętej i wyrównanej grze z drużyną Gastronomika o tym, kto zagra w wielkim finale zadecydować musiały rzuty karne. Rewelacyjnie spisał się w nich nasz bramkarz Sebastian Paluszkiewicz, który obronił wszystkie strzały!!!.

W meczu finałowym byliśmy drużyną  zdecydowanie  lepszą i zasłużenie wygraliśmy z Kolejówką 3:2, rewanżując się tym samym za ubiegłoroczny finał, w którym to ulegliśmy w rzutach karnych.

Skład drużyny mistrzowskiej: Ciuła Dominik, Marcoń Kacper (8 bramek), Paluszkiewicz Sebastian(bramkarz), Knochowski Karol, Słabosz Kamil, Wiatr Mateusz(7 bramek), Pietruczuk Kamil, Łabus Konrad(4 bramki), Zaskórski Marcin.

BRAWO WY!!!