Ślubowanie klas I

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Ślubowanie klas I

28 września 2017 r. odbyło się w Technikum nr 6 uroczyste ślubowanie klas I.

W akademii wzięli udział uczniowie, wychowawcy, nauczyciele. Wicedyrektor CKZiU Zbigniew Zalas życzył pierwszoklasistom sukcesów w nauce, rozwijania pasji i zainteresowań. Pan Piotr Kwietniewski –przewodniczący Rady Rodziców zachęcił młodzież do wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

Każda klasa, na ręce swojego przedstawiciela otrzymała zbiorowy certyfikat, potwierdzający oficjalne przyjęcie jej uczniów do szkolnej społeczności oraz rogi obfitości. Tradycją naszej szkoły jest prezentacja talentów uczniów poszczególnych klas pierwszych. W tym roku mieliśmy okazję posłuchać dźwięków gitary, akordeonu, pięknej interpretacji coverów w wykonaniu uczennic kl. IEG. Wisienką na torcie okazał się występ klasy IL, która tanecznie wprowadziła wszystkich w wesoły nastrój.

Podążając za słowami przewodniczącej Samorządu  Uczniowskiego Weroniki Wójcik, życzymy pierwszoklasistom sił w pokonywaniu trudności i nieugiętej postawy w zdobywaniu wiedzy.