STUDNIÓWKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> STUDNIÓWKOWY ZAWRÓT GŁOWY

W sobotę 24 lutego uczniowie klas czwartych Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska bawili się na studniówce w sali bankietowej Moja Pasja w Sosnowcu. Ta wyjątkowa noc rozpoczęła się wspaniale zatańczonym polonezem. W części oficjalnej przedstawiciele maturzystów Marcelina Kociszewska i Szymon Nieradzik powitali przybyłych gości. Podziękowali  wychowawcom: pani Marzenie Krawczyk, pani Małgorzacie Sadowskiej, pani Ewie Kwaśny-Sochackiej, pani Aleksandrze Karwat oraz zaproszonym nauczycielom za czteroletni trud włożony w ich edukację. Udanej zabawy i powodzenia na egzaminach życzył uczniom dyrektor CKZiU pan Jacek Górski. Wicedyrektor CKZiU pan Zbigniew Zalas życząc dobrej zabawy powiedział: Na tym studniówkowym wieczorze niech króluje muzyka, taniec i dobry humor.
 Bal trwał do białego rana….

Zapraszamy do galerii zdjęć.