Świąteczne spotkanie

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Świąteczne spotkanie

CHRYSTUSOWI był potrzebny Ogród Oliwny, Judasz, Kajfasz (...) Krzyż (...)Golgota.
Śmierć i Grób – by mógł powiedzieć o swojej Miłości do każdego z nas,
by dać nadzieję, która staje się pewnością, że jest ZMARTWYCHWSTANIE.

Prawdę o takiej Miłości Chrystusa do ludzi i Zmartwychwstaniu przekazali w Technikum nr 6  uczniowie, którzy 12 kwietnia 2017 roku przygotowali przedstawienie słowno – muzyczne z elementami pantomimy z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Pokazali, że Chrystus umacnia wiarę każdego z nas, dodaje odwagi w przezwyciężaniu trudności i słabości w codziennym życiu. Przypomnieli o Jego bezgranicznej i oddanej Miłości. Uświadomili, że powinniśmy dostrzegać ją w każdym człowieku. Wspólne świętowanie było również okazją do wręczenia przez Dyrektora szkoły mgr. Zbigniewa Zalasa - ponad 30. uczniom dyplomów i upominków  za osiągniecia w zakresie działalności szkolno - katechetycznej. Nie zabrakło wspólnych życzeń i symbolicznego poczęstunku.

Opiekunowie: Edmund Grobelny, Bożena Fulas,

Podziękowanie dla wspaniałych uczniów, którzy wzięli udział w przygotowaniu przedstawienia (uczniowie klasy: 1AL, 1 P, 2 P, 3LG, 3 P ).