ŚWIĄTECZNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> ŚWIĄTECZNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
Tradycyjnie tuż przed świętami Bożego Narodzenia w Technikum nr 6 nauczyciele wychowania fizycznego organizują swoim podopiecznym turniej halowej piłki nożnej. W tym roku impreza odbyła się 18 grudnia. Zainteresowanie wśród uczniów było bardzo duże – zgłosiło się aż 10 drużyn:
1.FC AntyGieksa
2.2P
3.Sombierki Sosnowiec
4.FC Brzoskwinie
5.Zapieczeni logistycy
6.Gang Kilofa
7.Ultimate Team
8.AC Pajace
9.„My tu po złoto”
10.Kolorowe Misie
Zawodnicy grali w trzech grupach systemem każdy z każdym.  Dwie najlepsze drużyny z grupy  przechodziły do dalszej gry. Po zaciętej walce tegorocznymi zwycięzcami okazali się uczniowie z drużyny Kolorowe Misie.

Oficjalne wyniki Świątecznego Turnieju Halowej Piłki Nożnej  - Grudzień 2014r.

I miejsce – Kolorowe Misie  Skład drużyny: (od lewej) Jarosław Turlej, Dawid Zbroszczyk, Michał Błaszkiewicz, Patryk Zoń, Michał Kluczyński, Tomasz Oelrich.
II miejsce – Gang Kilofa  Skład drużyny: (od lewej) Dawid Walęciak, Radosław Bańka, Mateusz Dąbrowski, Dawid Cisek, Kamil Chudyka oraz nieobecni na zdjęciu rezerwowi: Rafał Czoik, Dawid Wiktorowski, Adrian Zdrojewski.
III miejsce - AntyGieksa  Skład drużyny: (od lewej) Patryk Sędkowski, Bartosz Bijak, Szymon Kaczmarczyk, Maciej Gliwa, Marcin Karnia, Michał Wolski oraz nieobecny na zdjęciu Kamil Sławiński.

Niebywałą niespodzianką tegorocznego turnieju był udział w grze jedynej dziewczyny. Drużyna Zapieczonych logistyków składająca się z reprezentantów klasy IV La zasiliła  swe szeregi niesamowitą Żanetą Winigrodzką, która bardzo aktywnie wspomagała kolegów z drużyny. Brawo Żaneta!!!

Wszystkim uczestnikom tegorocznego turnieju zarówno zawodnikom jak i kibicom gratulujemy pozytywnej postawy do aktywności fizycznej oraz zachowań zgodnych z zasadą fair-play.
Nauczyciele wych.fiz. mgr Anna Polok, mgr Barbara Łakomy