ŚWIĘTO CKZIU

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> ŚWIĘTO CKZIU

Święto CKZiU w Technikum nr 6

27 września 2014 r. w Technikum nr 6 Grafiki , Logistyki i Środowiska był dniem wielu atrakcji związanych ze świętem CKZiU. Nasi uczniowie wzięli udział w licznych konkursach, zawodach oraz grach. W grze terenowej sprawdzającej wiedzę na temat Sosnowca, swojej szkoły, nasi uczniowie nie mieli sobie równych i zdobyli I miejsce! Podobnie w konkursie języków obcych -uczestnicy konkursu zwycięsko odpowiedzieli na pytania dotyczące prezentacji różnych krajów i zdobyli I miejsce! Dzięki obu wygranym staliśmy się wiodącą placówką wśród szkół CKZiU !
Punktem kulminacyjnym dzisiejszego dnia było uroczyste ślubowanie klas pierwszych. W akademii wzięli udział uczniowie, wychowawcy oraz rodzice klas pierwszych i przedstawiciele samorządów klasowych.
Na początku głos zabrała pani wicedyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  mgr inż. Grażyna Marynka. Powitała bardzo ciepło i serdecznie  naszych adeptów. Życzyła im zadowolenia z kształcenia się w Technikum Grafiki, Logistyki i Środowiska oraz  sukcesów w nauce.
Następnie uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły:
-Dbać o honor i tradycję szkoły i godnie reprezentować jej imię na zewnątrz,
-Rzetelną nauką i pracą wypełniać pokładane w nas nadzieje nauczycieli, wychowawców i rodziców...
W części artystycznej każda klasa zaprezentowała krótki program. Jako pierwsza wystąpiła Justyna Mordal z kl. I lg, która zaprezentowała utwór Hey Joe.  Wrażenia taneczne zapewniła wszystkim grupa taneczna dziewcząt z kl. I lg. Następnie zaprezentował się Bartek Kubicki z kl. I p  w środowisku muzycznym znany jako Prorok.  W jego wykonaniu wysłuchaliśmy piosenki Fale. Wisienką na torcie ślubowania był występ mocnej grupy z kl. I ae. Ich elektryczny taniec  zelektryzował wszystkich, zwłaszcza, że oprawę plastyczną stanowił podczas ich występu  suchy lód.
Na koniec pani kierownik Małgorzata Regulewska wręczyła przedstawicielom klas pierwszych rogi obfitości. Pani Aleksandra Karwat zaprosiła wychowawców i klasy pierwsze do zdjęć klasowych.
Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy samych sukcesów w nowej szkole!