Współpraca GWSH z CKZiU

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Współpraca GWSH z CKZiU
1.12.2014 r. zostało podpisane porozumienie między Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową im. Wojciecha Korfantego w Katowicach a Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, z siedzibą przy ul. Kilińskiego 25 w Sosnowcu
  Obie strony uznały, że w interesie Szkoły i Uczelni jest tworzenie warunków do wzajemnej współpracy i integracji środowiska szkolnego i akademickiego, a także wzajemna promocja działalności obu instytucji.
Intencją stron niniejszego porozumienia było wzajemne wsparcie merytoryczne z obszaru kształcenia oraz promocja pozostałych kierunków nauczania. Uczelnia będzie m.in. udostępniać uczniom CKZiU zbiory biblioteki , zapraszać uczniów do udziału w zajęciach warsztatowych (m.in. w ramach Akcji „Zajrzyj na studia”) oraz w wykładach otwartych, do uczestnictwa w niektórych imprezach, spotkaniach. Porozumienie podpisał ze strony Uczelni Rektor – prof. nadzw. dr hab. Krzysztof Szaflarski, ze strony CKZiU –dyrektor mgr inż. Jacek Górski. Osoby odpowiedzialne za współpracę To: Ryszard Sołtysik-kierownik Działu Promocji i mgr Bożena Fulas-nauczycielka j. polskiego w CKZiU.