Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Wycieczka do Warszawy

W dniach 7-8 czerwca 2017 r. klasa 2P udała się na wycieczkę do Warszawy, wygraną w poprzednim roku w konkursie Liga Międzyszkolna w ramach programu " Zainstaluj się " organizowanej przez Arcelor Mittal

Pierwszego dnia uczniowie odwiedzili stadion PGE Narodowy oraz odbyli interesującą wycieczkę z przewodnikiem. Mieli okazję przejechać się metrem i odwiedzić Centrum Nauki Kopernik. Drugoklasiści obejrzeli także spektakl "Zwariowana Terapia" w warszawskim  Teatrze Komedia, a noc spędzili w dwugwiazdkowym hotelu Atos. Następnego dnia grupa zwiedzała Łazienki Królewskie, cmentarz wojskowy na Podwiązkach,  grób Nieznanego Żołnierza, Krakowskie Przedmieście i Starówkę. Wycieczka była okazją do świetnej zabawy oraz przypomnienia sobie historii Warszawy oraz jej zabytków. Pogoda dopisała, a uczniowie wrócili do domu w dobrych nastrojach.

Dziękujemy firmie Arcelor Mittal, sponsorowi wycieczki, za zorganizowanie tego niezapomnianego wyjazdu.

Klasa 2P