Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014 rozpoczęła się w Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska 27.06.14 tradycyjnie wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odśpiewaniem hymnu narodowego.
Następnie głos zabrała wicedyrektor  CKZiU mgr inż. Grażyna Marynka, która podsumowała kończący się rok szkolny i życzyła wszystkim zgromadzonym dobrego, bezpiecznego i aktywnego wypoczynku. Swoistym podsumowaniem całorocznej pracy było wręczenie przez panią dyrektor dyplomów okolicznościowych oraz nagród książkowych uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz aktywnie pracowali na rzecz szkoły. Dyplom dla najlepszej klasy pod względem frekwencji i średniej ocen odebrała klasa II fc.
Muzycznym akcentem całość zakończył Kamil Bartkiewicz, zachęcając wszystkich do wakacyjnego wypoczynku. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa promocyjne.

Do zobaczenia po wakacjach!!!