Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca 2018r. odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/18.
W uroczystości uczestniczyli: dyrekcja, grono pedagogiczne, przedstawiciele rodziców oraz uczniowie. Podczas akademii dyrektor Zbigniew Zalas podziękował uczniom za rok wytężonej pracy oraz nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi za duże zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków. Następnie wraz z panią kierownik Małgorzatą Regulewską wręczyli najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy za aktywną pracę i wzorową frekwencję, życząc udanych i bezpiecznych wakacji. Pan Edmund Grobelny nagrodził również uczniów za udział w Olimpiadzie Biblijnej . Część artystyczną przygotowali uczniowie klas pierwszych i drugich pod czujnym okiem pani Aleksandry Karwat oraz Bożeny Fulas i pana Tomasza Labera. Przysłowiową „wisienką na torcie” był  wspólny  występ pracowników szkoły z młodzieżą , którzy z  wdziękiem wykonali  piosenkę „Miłość w Zakopanem”. Życzymy wszystkim słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.