Zawody w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zawody w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach

W dniu 27 lutego uczniowie naszej  szkoły w składzie: Natalia Molenda kl III L, Paulina Komoder kl III P, Dominik Dróżdż kl III P, Patryk Połubiński kl III P, Krystian Barański kl III P wzięli udział w zawodach organizowanych przez Wydział Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Uczniowie dwukrotnie musieli pokonać sprawnościowy tor przeszkód na czas. Nagrodą dla zwycięzców był puchar Dziekana AWF Katowice dr Wiesława Garbaciaka. Konkurencja była naprawdę bardzo silna, nie tylko ze względu na liczebność drużyn (było ich aż 40) ale także z powodu dużej ilości grup z klas mundurowych. Pomimo wielkiej determinacji ze strony naszych zawodników, niestety nie udało nam się przywieźć pucharu, nie mniej jednak wróciliśmy zadowoleni z naszych wyników.