Czas na zawodowców

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Czas na zawodowców

W dniu 6 lutego w Technikum nr 6 odbyło się pierwsze spotkanie z dyrektorami i uczniami szkół podstawowych w ramach działań promocyjnych „ Czas na zawodowców”. Przybyli goście zapoznali się z ofertą edukacyjną wszystkich kierunków zawodowych prowadzonych w CKZiU. Nasi uczniowie  z przyjemnością zaznajomili wszystkich zainteresowanych z architekturą naszej szkoły. Zapoznali  z rozmieszczeniem takich pomieszczeń jak: basen, siłownia, sklepik szkolny i doskonale wyposażone pracownie zawodowe dla technika: elektryka, analityka, logistyka, grafiki i poligrafii cyfrowej, geodety. Szczególną uwagę w pracowniach specjalistycznych  przykuła możliwość podjęcia działań podobnych do tych, które wykonują nasi uczniowie podczas zajęć.