III Regionalnego Forum Doradztwa Zawodowego

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> III Regionalnego Forum Doradztwa Zawodowego

W dniach 4 - 6.10. 2018 r. CKZiU było współorganizatorem wraz z Ośrodkiem Metodyczno-Edukacyjnym Metis - III Regionalnego Forum Doradztwa Zawodowego.

5 października 2018 r.  w naszej szkole  w ramach III Regionalnego Forum Doradztwa Zawodowego gościliśmy uczniów klas siódmych i ósmych  szkół podstawowych wraz z nauczycielami,  dla których   przeprowadziliśmy  zajęcia zawodoznawcze prezentujące zawody technika analityka, technika elektryka, technika logistyka i technika cyfrowych procesów graficznych oraz zajęcia z doradztwa zawodowego, na których młodzież miała okazje rozpoznawać swoje umiejętności i zainteresowania.

W sobotę, 6 października, w naszym Technikum był Dzień Otwarty. Odwiedziła nas młodzież z klas siódmych i ósmych oraz trzecich klas gimnazjów. Gościliśmy zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Tegoroczne III  Forum Doradztwa Zawodowego stało się doskonałą  okazją do przedstawienia naszej oferty edukacyjnej, zaprezentowania bazy dydaktycznej i zachęcenia uczniów stojących przed koniecznością wyboru dalszej ścieżki kształcenia  do kształcenia zawodowego.