Jak skutecznie uczyć się języka angielskiego?

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Jak skutecznie uczyć się języka angielskiego?

21.01.19  uczniowie klas Ial, II eg, III p, IV al. mogli dowiedzieć się , na czym polegają najskuteczniejsze metody nauki języków obcych. Mgr Anna Szczepanik  z WSB w Dąbrowie Górniczej  przeprowadziła dwugodzinne warsztaty na temat: Self-study - how to learn English at home in your pyjamas -jak samodzielnie uczyć się języka angielskiego - metody, techniki, wskazówki. Jak uczyć się angielskiego? Ćwicząc  często język. Nauka języka angielskiego jest ściśle związana z pamięcią, zarówno krótkotrwałą, jak i długotrwałą. Pamięć odgrywa znaczącą rolę w procesie nauki języka angielskiego. Oglądajmy oryginalne filmy, czytajmy  ciekawe książki w języku obcym, słuchajmy muzyki w wykonaniu  obcokrajowców, a zyskamy bardzo wiele!

Bożena Fulas