Projekt profilaktyczny w CKZiU Technikum nr 6

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Projekt profilaktyczny w CKZiU Technikum nr 6

Uczniowie  CKZiU  Technikum nr 6  Grafiki, Logistyki i Środowiska  uczestniczą w projekcie unijnym: Zmiana stylu życia osób w wieku aktywności zawodowej szansą do walki z chorobami cywilizacyjnymi jakimi jest otyłość XXI wieku.Szkolenie prowadzone jest  przez wykwalifikowanego dietetyka klinicznego i sportowego  mgr Aleksandrę Janik. Młodzież otrzymuje materiały promocyjne, zapoznaje się z prawidłowym stylem żywienia , poznaje fakty i mity na temat sposobu żywienia- przekazała organizatorka warsztatów-p. Bożena Fulas. Wicedyrektor CKZiU p. Zbigniew Zalas dodał, że szkoła w ten sposób wpisuje się w standardy realizowane przez politykę oświatową.