Rola aktywności fizycznej w diecie

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Rola aktywności fizycznej w diecie

15 listopada 2018 roku odwiedził nas pan Piotr Pobłocki, który w wykładzie organizowanym w ramach cyklu spotkań Akademii Medycyny i Piękna ze Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej opowiedział o zasadach zdrowego żywienia w aspekcie poprawy zdrowia i zachowania urody. Z pewnością wiele osób będzie się stosować do zaleceń prowadzącego! Zajęcia bardzo podobały się uczniom klas Technikum nr 6. Młodzież klas Ial, IIIp dowiedziała się, jaką dietę stosuje m.in. Rober Lewandowski, a także na czym polega rola aktywności fizycznej w propagowaniu zdrowego stylu życia. Po zajęciach uczniowie mieli mnóstwo pytań do prowadzącego.

Lekcje prowadzone są w ramach programu profilaktyczno-zdrowotnego w ramach współpracy z wyższym uczelniami- przekazała organizatorka spotkań p. Bożena Fulas