Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

Młodzież Technikum nr 6 rozpoczęła nowy rok szkolny nietypowo. Nie odbyła się w tym roku uroczysta akademia , za to uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach. Dla szkoły 1 września 2020 roku będzie dniem historycznym. Od tego dnia bowiem Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska w Sosnowcu będzie nosić imię Legionów Polskich. Nazwa została nadana przez Radę Miasta. Nauka w szkole będzie odbywać się na zasadach wymuszonych przez pandemię. Na korytarzach pojawiły się dozowniki do dezynfekcji rąk. Są również naklejone strzałki z kierunkami, w których powinni poruszać się uczniowie. Na korytarzach  obowiązywać będą maseczki lub przyłbice. Wicedyrektor CKZiU Zbigniew Zalas w liście otwartym życzył całej społeczności szkolnej motywacji do nauki, kreatywności oraz satysfakcji z pracy, a bezpieczeństwo uczniów i pracowników- priorytetowe.

Szkoła w mediach: