SPOTKANIE KLUBU EUROPEJSKIEGO

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> SPOTKANIE KLUBU EUROPEJSKIEGO
Dnia 13.11.2014 r. odbyło się spotkanie Klubu Europejskiego. W spotkaniu  uczestniczyli  członkowie Klubu oraz opiekunowie szkolni. Tematem wiodącym spotkania było zaprezentowanie polskich postaci uczestniczących aktywnie w działalności instytucji Unii Europejskiej.
 W ostatnim okresie roku nastąpiło wiele zmian personalnych w strukturach organizacyjnych Unii Europejskiej. Znaczny udział w pełnionych funkcjach mają Polacy. W celu zapoznania    z tymi osobistościami i podniesienia świadomości europejskiej, członkowie Klubu zaprezentowali poszczególne postaci. Omówili ich krótkie życiorysy, działalność, osiągnięcia i pełnione funkcje. Zaprezentowano zdjęcia i inne materiały. Po zakończonym spotkaniu wykonano skróconą wersję papierową tychże informacji, które umieszczono w gablotce szkolnej, na pierwszym piętrze.