Spotkanie młodzieży CKZiU z piłkarzami Zagłębia Sosnowiec

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Spotkanie młodzieży CKZiU z piłkarzami Zagłębia Sosnowiec

15.11.2018 uczniowie Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska wzięli udział w młodzieżowej konferencji prasowej z piłkarzami I zespołu Zagłębia Sosnowiec:  bramkarzem Dawidem Kudłą, obrońcą Piotrem  Polczakiem, pomocnikiem Żarko Udoviciciem. Młodzież przekonała się, że ich idole są sympatyczni, pełni ambicji, zapału do walki i takiego ducha przekazali młodymi ludziom. Terminarz rozgrywek,  rzuty karne, współpraca z trenerem, najlepsze kluby piłkarskie w Europie to tematy, utrzymanie  które najbardziej interesowały naszą młodzież -przekazała Bożena Fulas – organizatorka spotkania.

Bardzo dziękujemy za przekazanie piłki z autografami piłkarzy i gadżetów dla naszych sportowców – dodał dyrektor szkoły p. Zbigniew Zalas. Najbardziej cieszy fakt, że w najbliższej przyszłości najlepsi piłkarze Technikum nr 6 zagrają z drużyną Zagłębia Sosnowiec!