#SzkołaPamięta

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> #SzkołaPamięta

CKZiU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich wzięło udział w akcji  MEN upamiętniającej ważne rocznice i wydarzenia historyczne. W ten sposób uczniowie zwrócili większą uwagę na historię małych ojczyzn. Tegoroczna edycja akcji, ze względu na obostrzenia związane z epidemią, koncentrowała się przede wszystkim na działaniach wirtualnych i multimedialnych. Uczniowie naszej szkoły przygotowali pod kierunkiem p. Bożeny Fulas prezentacje multimedialne na temat istotnych wydarzeń historii Polski. Szkoła otrzymała pamiątkowe gadżety, książki i dyplomy za zaangażowanie konkursach na rzecz pamięci dla przyszłości.Jak podkreślił wicedyrektor CKZiU Zbigniew Zalas, takie inicjatywy polegające na zwróceniu uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności są szczególnie cenne w XXI wieku.