TURNIEJ CZTERECH ZAWODÓW

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> TURNIEJ CZTERECH ZAWODÓW

24 kwietnia 2018 roku w  CKZiU Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska odbył się Turniej Czterech Zawodów. Turniej został zorganizowany z myślą o uczniach ostatniej klasy gimnazjum. Swoją obecnością zaszczycili nas  uczniowie Gimnazjum nr 3 , Gimnazjum nr 8 ,  Gimnazjum nr 7, Gimnazjum nr 16 wraz z opiekunami.

W spotkaniu uczestniczył wicedyrektor Technikum nr 6 pan Zbigniew Zalas, kierownik kształcenia praktycznego pani Małgorzata Regulewska, nauczyciele i kibicujący młodszym kolegom  uczniowie naszej szkoły.

Gimnazjaliści mieli za zadanie pokonać tor przeszkód i zgodnie z instrukcja wykonać polecenie na stanowiskach: technik logistyk, technik analityk, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik elektryk. Na najlepsze drużyny czekały atrakcyjne nagrody. Czas oczekiwania na wyniki skrócił występ naszej absolwentki Justyny Mordal.