Turniej Halowej Piłki Nożnej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Turniej Halowej Piłki Nożnej

W dniu 1 marca w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się zaległy Walentynkowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej. Uczestniczyło w nim siedem drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. Po bardzo emocjonujących i ciekawych meczach do półfinałów awansowały cztery najlepsze zespoły. W pierwszym półfinale spotkały się drużyny 4P  z 4AL. Lepsi okazali się ci pierwsi wygrywając zdecydowanie 5:1. W drugim półfinale naprzeciwko siebie stanęli ,,Mieszani” oraz ,,Polne Krzaki”. Drużyna „Mieszanych” wygrała 4:2 i awansowała do wielkiego finału.

W meczu o 3 miejsce ,,Polne Krzaki” wygrały 4:2 z ekipą klasy 4AL, natomiast w meczu o 1 miejsce drużyna z klasy 4P pokonała ,,Mieszanych” i zdobyła tytuł najlepszej drużyny w Technikum nr 6 w halowej piłce nożnej. GRATULACJE!!!

Skład zwycięzców: Wiatr Mateusz, Karol Knochowski, Kamil Słabosz, Dawid Myśliński.