Wycieczka elektryków do Saint Gobain Sekurit

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Wycieczka elektryków do Saint Gobain Sekurit

WYCIECZKA ELEKTRYKÓW DO SAINT-GOBAIN SEKURIT

W czwartek 13 kwietnia elektrycy z kl. 3LE i 4DP wraz z opiekunem panią Katarzyną Stachowicz odwiedzili zakład Saint-Gobain Sekurit przy ulicy Inwestycyjnej w Sosnowcu zajmujący się produkcją szyb samochodowych dla czołowych marek z branży motoryzacyjnej. Przy wejściu każdy z nas dostał przepustkę dzięki której można było dostać się do środka zakładu. Na wstępie odbyliśmy szkolenie z zakresu BHP, aby bezpiecznie poruszać się na obszarze produkcyjnym. W tym celu obejrzeliśmy filmik przedstawiający zasady zachowania się w zakładzie. Dostaliśmy na czas zwiedzania kamizelki, buty oraz okulary ochronne. Następnie zostaliśmy oprowadzeni po poszczególnych odcinkach linii produkcyjnej. Wysłuchaliśmy z ogromnym zainteresowaniem informacji na temat obróbki manualnej szyb, obsługi maszyn, naprawy narzędzi, kontroli jakości oraz przygotowania szyb do wysyłki. W przemiłej atmosferze uzyskaliśmy odpowiedzi dotyczące możliwości zatrudnienia i pakiecie benefitów oraz zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie.
Dziękujemy za zaangażowanie i serdeczność!