ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Szanowni Nauczyciele!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020 życzymy Nauczycielom, Wychowawcom, całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom naszej szkoły, wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy, a także wypoczynku i regeneracji sił, by w przyszłym roku szkolnym mogli Państwo dalej podejmować trud wychowania młodego pokolenia uczniów.
W szczególności pragnę podziękować za trud włożony w ostatnie 4 miesiące kształcenia w nauczaniu zdalnym gdzie każdy z nas musiał się zmierzyć z nową rzeczywistością i z nowymi doświadczeniami.
Pozdrawiam w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły

Drodzy koledzy!
Cześć wszystkim z racji tego, że nie możemy spotkać się w tym roku w naszej szkole na  sali gimnastycznej, chciałbym Wam drodzy uczniowie pogratulować i podziękować za chęć zdobywania wiedzy, za osiągnięte wyniki i dążenia do poszerzenia horyzontów oraz dbałość o dobre imię szkoły.
Życzę Wam, aby okres wakacji był czasem wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku, który pomoże się przygotować  do jak najlepszych wyników w roku szkolnym 2020/2021.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI