Zawody lekkoatletyczne klas pierwszych

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zawody lekkoatletyczne klas pierwszych

Zawody lekkoatletyczne klas pierwszych już za nami

W miniony czwartek na stadionie lekkoatletycznym w Sosnowcu został zainaugurowany sportowy rok szkolny. Pierwszymi zawodami były Mistrzostwa Sosnowca w LA dla pierwszoklasistów. Rywalizowano w pięciu konkurencjach tj: bieg na 100m, bieg na 300m, bieg na 1000m, skok w dal oraz w pchnięciu kulą.
Nasza szkoła miała również swoich reprezentantów, którzy na miarę swoich możliwości dzielnie walczyli w poszczególnych konkurencjach.
Najlepiej wypadł Truchel Bartek , który wynikiem 11,11m zajął bardzo dobre 3 miejsce.
W biegu na 1000 metrów dobrze spisał się Gwiazda Dawid zajmując 9 miejsce w Sosnowcu z wynikiem 3,24 min.
Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Zaskórski Marcin(100m), Piątkowski Sebastian (100m), Poleszak Rafał (300m), Chojnacki Kacper (skok w dal), Wójcik Mateusz(skok w dal), Maturlak Michał (pchnięcie kulą), Stefański Mateusz (pchnięcie kulą), Oświęcimski Konrad (pchnięcie kulą).