Biesiada piosenki filmowej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Biesiada piosenki filmowej
18 czerwca uczestniczyliśmy w imprezie organizowanej przez zaprzyjaźnioną szkołę na ulicy Franciszkańskiej. Zespół Szkół Specjalnych nr 4  zorganizował 8 Festiwal Polskiej Piosenki Filmowej. Uczniowie naszej szkoły wystąpili jako gość specjalny. Justyna Mordal z klasy I L zaśpiewała dwie piosenki. Pierwszą z filmu „Miasto 44”, drugą „Szybki Bill”, do której zatańczyli Dominik Loppe z klasy I LG i Julia Wójcicka, uczennica Gimnazjum nr 16. Wszyscy byli pod wrażeniem występu naszych uczniów ich talentu i profesjonalizmu. Jak zwykle świetnie się bawiliśmy oglądając występy konkursowe uczniów Zespołu Szkół Specjalnych. Zarazili nas swoja spontanicznością i poczuciem humoru. Do zobaczenia następnym razem.