Dni otwarte Politechniki Śląskiej w Gliwicach

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dni otwarte Politechniki Śląskiej w Gliwicach

W dniu 31 marca młodzież z naszej szkoły uczestniczyła  Dniach otwartych Politechniki Śląskiej w Gliwicach.  Zwiedzanie wydziałów, wykłady, ciekawe spotkania oraz wiele innych atrakcji towarzyszyło im w tym wyjątkowym dniu. Technik geodeta to nowy kierunek w naszym technikum, dlatego bardzo zależy nam na tym, aby pokazać uczniom możliwości kształcenia, ścieżki kariery, wiedzę praktyczną. Dlatego już dziś jesteśmy w trakcie podpisywania umowy o współpracy z Politechniką Śląską z Wydziałem górniczym o kierunku geodezja i kartografia. Inicjatorką nowych rozwiązań oraz kooperacji z uczelnią wyższą była pani Marta Janik nauczyciel przedmiotów geodezyjnych w naszej szkole.