Drony nad Metropolią

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Drony nad Metropolią

W środę, 13 października, o godz. 10.30 w Zagłębiowskiej Mediatece przy ul. Kościelnej 11 wSosnowcu odbyło się spotkanie poświęcone „Dronom nad Metropolią". Spotkanie dotyczyłoprojektu, który Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia realizuje w porozumieniu z samorządemSosnowca. W spotkaniu uczestniczyli min. uczniowie klasy 2L Technikum Nr 6 Grafiki , Logistyki iŚrodowiska im. Legionów Polskich w Sosnowcu wraz z opiekunem – panią Longiną Folejewską orazmieszkańcy, którzy mogli dowiedzieć się więcej o tym programie. Spotkanie poparte było ciekawymiwarsztatami, w których nasi uczniowie chętnie i aktywnie uczestniczyli. Podczas spotkania obecnebyły regionalne media, które będą transmitowały relacje na swoich kanałach. Jeden z naszychuczniów – Borys Kucharski – również udzielił wywiadu. Było to bardzo ciekawe i wartościowespotkanie.