Dzień Dziecka w Technikum nr 6

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dzień Dziecka w Technikum nr 6
1 czerwca z okazji Dnia Dziecka uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w rozgrywkach sportowych, grach komputerowych oraz wszyscy mogliśmy być świadkami zmagań naszych nauczycieli w quizie „Wspaniała siódemka”.
Pierwszym punktem programu był mecz piłki siatkowej. W szeregach drużyny  klasy I P wystąpiła niezawodna wychowawczyni – pani Dorota Skowronek. Poziom zawodników był bardzo wyrównany. W turnieju tenisa stołowego  I miejsce zdobył Mateusz Wiatr z kl. I P, II miejsce zdobył Robert Janosz z kl. III Ge, III miejsce wywalczył Bartosz Kwietniewski z kl. II L. Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się rozgrywki drużynowe w grach komputerowych.
W quizie „Wspaniała siódemka” role się odwróciły i to uczniowie odpytywali swoich nauczycieli. W rolę prowadzących quiz wcielili się : Ania Duraj z kl. II Ae oraz Szymon Nieradzik z kl. II P. Niezwykle pomocni byli również: Justyna Mordal, Angela Ponichtera z II L, oraz Mateusz Wójcik z II Ae.
A oto skład „Wspaniałej siódemki”:
Panie: Małgorzata Regulewska, Małgorzata Sadowska, Karina Koczwara, Aneta Gil, Dorota Skowronek, oraz Panowie: Jerzy Łebek i Edmund Grobelny.
Poziom zawodników był bardzo wysoki, jednak najlepszą okazała się pani Dorota Skowronek, która zajęła I miejsce, II miejsce zdobyła pani Małgorzata Sadowska, III miejsce wywalczyła pani Małgorzata Regulewska.
Dziękujemy wszystkim sponsorom za nagrody.