DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W CKZIU

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W CKZIU
14 października 2016 r. w Zespole Szkół Muzycznych w Sosnowcu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej  przygotowana przez nauczycieli i uczniów  CKZiU. Dyrektor Szkoły mgr inż. Jacek Górski podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za wysiłek włożony w wychowanie i nauczanie młodych ludzi oraz pracę na rzecz oświaty. Wręczając nagrody tym, którzy wyróżnili się w pracy zawodowej placówki, podkreślił ich zaangażowanie, kreatywność, życzliwość i serdeczność. Piotr Kwietniewski- przewodniczący Rady Rodziców podziękował nauczycielom za wysiłek włożony w nauczanie oraz wychowanie młodych ludzi.
Słowo, muzyka i taniec- pod takim hasłem zaprezentowała się artystycznie uzdolniona młodzież. Taniec, muzyka, dźwięki akordeonu, gitary i fortepianu oraz  piosenka w języku migowym, słowa poważne, a zarazem pełne humoru- wszystko to złożyło się na spektakl, który stał się hołdem złożonym nauczycielom w dniu ich święta.
Całość uroczystości zwieńczyły życzenia i kwiaty od młodzieży.