EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

W dniu 28 września zgodnie z wieloletnią tradycją obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Przedstawiciele wszystkich klas wzięli udział w interaktywnym quizie dotyczącym krajów europejskich, ich kultury oraz samego języka. Mimo, że niektóre pytania okazały się zaskoczeniem, wyłoniliśmy najlepszych. Pierwsze miejsce zajęła klasa 2L (D. Kierzkowski, D. Jurecki) drugie – klasa 3CG (E. Domańska, N. Smalarz) a trzecie klasa – 2Gb (L. Pluta, P. Ścisłowski) . Gratulujemy! Co, więcej, informacje i ciekawostki dot. krajów anglojęzycznych, niemieckojęzycznych oraz Rosji wraz z odpowiednio dobranymi piosenkami rozbrzmiewały przez radiowęzeł szkolny. Szczególnie dziękujemy uczniom z klasy 3DG za pyszne muffinki, które wraz z flagami państw europejskich były elementem nie tylko edukacyjnym.

Nauczyciele Języków Obcych