Koduj z Gigantami!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Koduj z Gigantami!

Koduj z Gigantami!

Koduj z Gigantami to  międzynarodowe, bezpłatne warsztaty z programowania dla młodzieży, organizowane w Polsce, Chorwacji, Hiszpanii, Słowacji oraz Chile.

Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej i aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, a rezerwacja miejsca wymaga jedynie wypełnienia formularza zapisowego przez rodzica lub opiekuna.

Udział w zajęciach mogą wziąć uczniowie do 19. roku życia. Uczestnicy realizują projekt edukacyjny, który przygotowany jest specjalnie z myślą o tych, którzy swoich sił w

9 edycja akcji KODUJ Z GIGANTAMI STARCIE GIGANTÓW - PROGRAMISTYCZNY BÓJ BOHATERÓW NAJLEPSZYCH GIER – umożliwia poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak: Matematyczni Giganci – próbny test maturzysty!

W trakcie warsztatów online uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej z zakresu szkoły ponadpodstawowej, w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne maturzysty, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki.

Testy zostały przygotowane przez współpracującego z nami egzaminatora CKE.

Konkurs Programistyczny

Uczestników warsztatów z programowania zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszy projekt programistyczny. Zadaniem uczniów będzie stworzenie strony internetowej. W konkursie atrakcyjne nagrody (gamingowe: fotele, klawiatury, słuchawki, vouchery na kursy semestralne Gigantów Programowania) mogą zdobyć – w każdej z grup wiekowych - autor
najlepszego projektu oraz dwie osoby wyróżnione.  Informacja o konkursie zostanie opublikowana jako post na profilu Koduj z Gigantami/Szkoła z Gigantami na Facebooku oraz na stronie internetowej www.kodujzgigantami.pl.

Regulamin_konkurs_dla_uczniów.pdf

Poniżej znajduje się kod oraz link polecający:

Kod: LC529833787

Miłej nauki!