KONKURS „POZNAJ BLIŻEJ EUROPĘ”

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> KONKURS „POZNAJ BLIŻEJ EUROPĘ”

W dniu 07.10.2022 r. odbył się konkurs „Poznaj bliżej Europę”. Przedstawiciele poszczególnych klas przygotowali prezentację na temat wylosowanego kraju. Każda z grup opracowała najważniejsze informacje o danym kraju, ciekawostki, przysłowia. Uczniowie przygotowali tradycyjne stroje i smakołyki. Były cynamonki, Panna Cotta, francuskie bagietki, kawa po norwesku. Przedstawiono również tradycyjny włoski taniec. Każda grupa mocno się zaangażowała, pomysłów było bardzo wiele.Jury w składzie: Pan Dyrektor Zbigniew Zalas, Pani Kierownik Szkolenia Praktycznego Małgorzata Sadowska, opiekunowie Samorządu Szkolnego Pani Aleksandra Dyja i Pani Katarzyna Stachowicz wyłonili zwycięzcę . Wygrał zespół przygotowujący prezentację o Włoszech. Gratulujemy!