Ogólnopolski Tydzień Kariery

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Ogólnopolski Tydzień Kariery
W bieżącym roku szkolnym w dniach  17-21 października 2016  obchodziliśmy  Ogólnopolski Tydzień Kariery, który w tym roku  przebiega pod hasłem  : "Zostań autorem swojej kariery".
W ramach  podjętych działań gościliśmy doradcę zawodowego z Powiatowego Urzędu Pracy w Sosnowcu. Podczas spotkania uczniowie poznali aktualne wyniki analiz  ofert  pracy, zapotrzebowania zawodowego oraz przyczyny  bezrobocia i skuteczne sposoby poszukiwania zatrudnienia .
21 października odwiedzili nas uczniowie klas trzecich gimnazjum , którzy poznali tajniki nauki  zdobywania doświadczenia podczas zajęć w laboratorium mikrobiologicznym i chemicznym prowadzonych w ramach kierunku Technik analityk.  Przygotowane doświadczenia i obserwacje cieszyły się dużym  zaciekawieniem  i zaangażowaniem ze strony gości, a obietnica powrotu podczas dni otwartych świadczy o zainteresowaniu naszym kierunkiem.