Piłkarze vice-mistrzami Sosnowca !!!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Piłkarze vice-mistrzami Sosnowca !!!
Znakomicie spisali się nasi uczniowie w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej. W zawodach wzięło udział 12 szkół średnich z naszego miasta. Nasi piłkarze po wielu emocjonujących spotkaniach zdobyli tytuł vice-mistrza Sosnowca , awansując równocześnie do zawodów rejonowych, które rozegrane zostaną na wiosnę przyszłego roku. Apogeum dramaturgii i emocji miało miejsce w finale, gdzie o tytule zadecydować musiały rzuty karne. Więcej szczęścia mieli zawodnicy Technikum nr 4, którzy w serii rzutów karnych zwyciężyli 3:1.
Naszą szkołę reprezentowali: Wiatr Jakub, Marcoń Kacper, Wiatr Mateusz, Knochowski Karol, Słabosz Kamil, Maturlak Michał, Orłow Dominik, Łabuz Konrad, Pietruczuk Kamil, Ciuła Dominik.
GRATULACJE!!!