Warsztaty WSZOP

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Warsztaty WSZOP

Warsztaty WSZOP18 marca 2022 r. uczniowie kl. II ag  wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych zorganizowanych przez WSZOP w Katowicach. Zajęcia poprowadził dr Arkadiusz P. Szajna- nauczyciel akademicki. Warsztaty  dotyczyły  nowoczesnych technologii w  kryminalistyce. Podczas  zajęć zostały przedstawione podstawowe informacje dotyczące badania poligrafem i metodyki jego prowadzenia. Młodzież poznała również odpowiedzi na pytania nurtujące wiele osób: „Czy istnieje wykrywacz kłamstw?”, „Czy da się oszukać poligraf?”. Podczas warsztatów został wykorzystany specjalistyczny sprzęt z Laboratorium Badań Poligraficznych Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.Przez całą wizytę panowała wspaniała atmosfera, a uczniowie wrócili z zajęć zadowoleni, bogatsi o nową wiedzę.