Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zakończenie roku szkolnego
Dnia 26 czerwca o godzinie 9.00 odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. W uroczystości uczestniczyli: dyrekcja, grono pedagogiczne, przedstawiciele rodziców  oraz uczniowie. Podczas akademii Pani Dyrektor Grażyna Marynka wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, życząc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.
Część artystyczną poprowadzili Aleksandra Skrzypek i Kamil Bartkiewicz. Mogliśmy podziwiać taniec nowoczesny w wykonaniu Weronki  Zacher  i Patryk Kryla ze Szkoły Tańca „Extreme”. Niespodzianką był występ księdza Adriana Piętki, który słowami piosenki życzył wszystkim „pogody ducha”. Jak zwykle na twarzach uczniów i nauczycieli uśmiech wywołała Justyna Mordal utworami: „Miasto 44” oraz „Nie bądź taki szybki Bill”  (druga piosenka w duecie z Kamilem Bartkiewiczem).   Akademię przygotowały panie:  Aleksandra Karwat i Regina Kaczyńska .
Życzymy wszystkim słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.