Dzień Edukacji Narodowej w Technikum nr 6

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dzień Edukacji Narodowej w Technikum nr 6

16 października 2017 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej  przygotowana przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Wicedyrektor CKZiU Technikum nr 6 pan Zbigniew Zalas podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za wysiłek włożony w wychowanie i nauczanie młodych ludzi oraz pracę na rzecz oświaty. Piotr Kwietniewski- przewodniczący Rady Rodziców złożył serdeczne życzenia  dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Druga część akademii miała formę zabawy. W teleturnieju Familiada udział wzięły drużyny złożone z nauczycieli, na czele których stały: pani M. Regulewska i pani M. Sadowska. Wszyscy świetnie się bawili a podczas wyłaniania zwycięskiej drużyny swój talent prezentowali Krystian Szczerba- gitara i Mateusz Wierzchowski - akordeon. Akcentem kończącym uroczystość było rozdanie dyplomów. Pierwsze miejsce zajęła drużyna pani Małgorzaty Regulewskiej.