Walentynkowe granie …..

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Walentynkowe granie …..

Wczoraj w naszej szkole odbył się Walentynkowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach wzięło udział osiem zespołów , które zostały podzielone na dwie grupy. Po wielu bardzo ciekawych i emocjonujących  meczach wyłoniliśmy czterech półfinalistów, którzy rozegrali między sobą decydujące mecze. W najlepszej czwórce znalazły się zespoły: ,,Najlepsza piątka”, 3 razy Tak”, 1P oraz 2P.W pierwszym meczu półfinałowym Najlepsza piątka rozgromiła 1P 7:1 pewnie meldując się w ścisłym finale. Również drugi mecz półfinałowy miał jednostronny przebieg, w którym zdecydowanie lepszym zespołem była drużyna klasy 2P, która pewnie pokonała ,,3 razy Tak” 4:1.

W meczu o 3 miejsce spotkały się zatem zespoły klasy 1P oraz ,,3 razy Tak”. Po bardzo ciekawym meczu lepsza okazała się klasa 1P wygrywając minimalnie 5:4.W ostatnim meczu turnieju, czyli w ścisłym finale naprzeciwko siebie stanęły uważane od początku za faworytów dwie ekipy mające w swoich szeregach wielu reprezentantów naszej szkoły (v-ce mistrzowie Sosnowca). Dlatego też poziom meczu mógł zadowolić wszystkich obserwujących to spotkanie. Duża intensywność, szybkie składne akcje, techniczne zagrania i efektowne bramki. Losy spotkania ważyły się do ostatnich sekund!. W ostatniej minucie meczu decydująca bramkę zdobyła drużyna z klasy 2P i wygrała ostatecznie w stosunku 2:1!!!. Brawa należą się jednak obu ekipom, które stworzyły bardzo ciekawe widowisko!!!.

Kolejność Turnieju:

1 miejsce:  2P
2 miejsce: ,,Najlepsza piątka”
3 miejsce:  1P
4 miejsce:  ,,3 razy Tak”