Wycieczka do Drukarni Archidiecezjalnej w Katowicach

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Wycieczka do Drukarni Archidiecezjalnej w Katowicach

Uczniowie klasy III P w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych dnia 2 grudnia 2016 odbyli wycieczkę przedmiotową do Drukarni Archidiecezjalnej w Katowicach

Drukarnia oferuje szeroki zakres usług w zakresie drukowania, wykańczania i oprawiania wszelkiego rodzaju prac poligraficznych. Realizuje duże, wysokonakładowe zlecenia oraz mniejsze serie, jak również pojedyncze egzemplarze. Jest również niezależnym wydawcą. Posiada park maszynowy do formatu B1+ wyposażony w wysokiej klasy maszyny pełnoformatowe, półformatowe i do druku cyfrowego. Drukuje w technice cyfrowej i offsetowej, w kolorystyce CMYK i PANTONE. Zautomatyzowana introligatornia obsługuje produkcję wszystkich maszyn offsetowych i cyfrowych.